TR
Hakkımızda

2004 yılında araç kiralama sektöründe faaliyetine başlayan firma sahibi AHMET ÖZÜPEK, 2017 yılında BERKECAR Otomotiv LTD.ŞTİ. kurmuş olup, 2019 yılında da BRKCAR Turizm ve Sanayi A.Ş şirketini bünyesine katarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sektördeki tecrübemiz firma sahibi Ahmet ÖZÜPEK ile 20.yılını doldurmaktadır.

BRKCAR Turizm ve Sanayi A.Ş şirket merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2140. Cad. no: 1/8 Çankaya Ankara adresindedir. Şirketimizin esas faaliyet alanı, kısa ve uzun dönem olarak yurt içi pazarda, tüm ülke çapında araç kiralama işlemleridir

BRKCAR Turizm ve Sanayi A.Ş olarak hedefimiz sektörde ki potansiyel araç kiralama hizmetlerinde ki açıkları ve eksikleri; yüksek standartlarda hizmet kalitesi, kendi öz sermayesi ve kendi şubeleri ile büyüme trendi içerisinde doldurmaktır. Global işletme anlayışı içerisinde tüm ofislerinde aynı kalite ve hizmet standardı gözeterek, müşterilerine güvenilir bir çözüm ortağı olabilmeyi hedeflemekteyiz.

whatsapp gsm
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et